M.S. CAR, Velké Meziříčí
Sleva

Litinové výfukové svody
 Transporter T5-2,5 TDI

Úvod  O nás

O nás

Naše firma M.S. CAR působí na českém trhu více jak 10 let. Během prvních let jsme začínali jako prodejci náhradních dílů a servisem vozidel Škoda. Postupně přibýval prodej doplňků a příslušenství pro osobní automobily, včetně jejich montáže na místě. Již během prvních let jsme se zařadili větší regionální dodavatele s klientelou nově vznikajících podnikatelů.

I nyní stále navazujeme na tyto počátky a působíme v oblasti komplexních dodávek automobilových doplňků, a zabezpečovacích systémů. V současnosti nabízíme široký sortiment náhradních dílů Škoda, autorádií, CD-měničů, alarmů, GPS navigátorů, antén, přídavných světlometů, brzdových a mlhových světel, světel denního svícení, karosářských plastových doplňků, spoilerů, až po nabídku montáže vybraných položek do vašeho vozidla. Vše za solidní ceny a od profesionálů.

Posledních 5 let se zabýváme také tónováním autoskel, montáží bezpečnostních fólií, tažných zařízení a instalací světelných výstražných zařízení pro vozidla sanitní, policejní a hasičská (modrý světelný program). Výjimkou nejsou ani vozy asistenční, odtahové, údržby silnic apod. (oranžový světelný program).

Naše firma má dlouholeté distribuční vztahy s významnými výrobci a prodejci. Široký sortiment zahrnuje všechny hlavní značky a komponenty trhu.

Spolupracující firmy

© 2013, M.S. CAR, Velké Meziříčí, všechna práva vyhrazena.