M.S. CAR, Velké Meziříčí
Sleva

Majáková technika
 WHELEN

Majáková technika
Úvod  Majáková technika

Majáková technika

Naše firma se zabývá prodejem a instalací majákové techniky – světelných výstražných zařízení, jako jsou majákové rampy, záblesková světla do masky automobilů, stroboskopy do světlometů, predátory za okno vozidla, magnetické majáky apod.

Spolupracujeme se světovými výrobci a dodavateli těchto zařízení, které jsou vždy zárukou dlouhé životnosti, minimálních nákladů na údržbu a spolehlivosti.

Jsme autorizovaným montážním střediskem společnosti FD Servis a Holomý

Novinka: Nově nabízíme majákovou techniku od společnosti Whelen. Jedná se o novou LED technologii za naprosto bezkonkurenční ceny. Všechny tyto výrobky mají homologaci a jsou schválené pro provoz na veřejných komunikacích v ČR.

Oranžový světelný program:
výstražná světla pro vozidla asistenční, odtahová, údržby silnic, technických služeb, zemědělské stroje apod.

Modrý světelný program:
výstražná světla pro vozidla policie, městské policie, vojenské policie, ambulance a hasičská. Většinou jde o kombinaci se sirénou, nápisy STOP, STOP POLICIE a jiné.

K těmto montážím vlastníme oprávnění, samozřejmostí je atest výrobku. Jsme schopni zařídit zapsání takové přestavby vozu na příslušném dopravním oddělení – evidence vozidel do TP.

Jako doplněk je možná samozřejmě montáž nebo prodej různých vysílaček, čtecích lampiček, antén, polepů, ochranných rámů apod. na Vaše vozidlo.

Všechny tyto montáže jsou individuální záležitostí , kde je možné kombinovat několik druhů, typů, velikostí, výrobců a umístění těchto výstražných světel. Záleží vždy na konkrétním přání zákazníka. Rádi Vám proto na přání zpracujeme nabídku.

Ukázky úspěšných instalací

Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika

Montáž majákové techniky na vozidle

Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika

Majákova technika, kterou používáme

Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika Majáková technika

Rychlý kontakt

M.S. CAR, Velké Meziříčí
E-mail: m.s.car@seznam.cz
Tel: +420 608 777 279

Spolupracující firmy

© 2013, M.S. CAR, Velké Meziříčí, všechna práva vyhrazena.